محل تبلیغات شما
0020
از صحبتهای امروز من و افشین به این نتیجه رسیدیم که هر چیزی را که ببینیم با چشم مستقیم خودمون و تو فضا و جو اش قرار گرفته باشیم تبدیل به انگیزه و نیازمون میشه و اعتماد به نفسش را به دست میاریم که تو مسیر حرکت کنیم و به دست بیاریم هرچی که ببینیم برامون قابل باور میشه و اگر ببینیم که آدم های مثل خودمون تونستم به اون دست پیدا کنن به غرورم بر میخوره و تبدیل به انگیزه اصلی تو زندگی میشه و همه فکرو ذکرم میشه رسیدن به این خواسته تنها راه موجود برای اینکه این اتفاق دوباره بیفته اینکه آدم هایی که داریم باهاش معاشرت می کنیم رو انتخاب کنیم و کسانی را انتخاب کنیم که موفق ترند و می‌خواهیم توی مسیر آنها را به عنوان مسیر زندگی خودمون انتخاب می خواهیم بکنیم و این میشه رمز موفقیت یعنی :از راه چشم و از راه گوش و بیشتر چشم که بتونیم از نزدیک ببینیم که یکی دیگه داره به مسیر موفقیت قدم میزاره و به نتیجه رسیده نهم مهرماه سال ۹۸

تجربه ی ارزشمند من و افشین

امشب درون غزل های من بخواب

با خیس ترین گونه ی دنیا چه‌کنم؟

میشه ,مسیر ,ببینیم ,کنیم ,خودمون ,راه ,میشه و ,ببینیم که ,که ببینیم ,را به ,انتخاب کنیم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درج آگهی شما در 120 سایت تجاری | تبلیغات | بازاریابی اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها ღ♥ღعشـــق مــــــن والیبـــالღ♥ღ clicdozafar زوهر (Zohar) wolf noir roaslidenun پایان نامه های ارشد حقوق دیار من... erblotmacla