محل تبلیغات شما
0020
از صحبتهای امروز من و افشین به این نتیجه رسیدیم که هر چیزی را که ببینیم با چشم مستقیم خودمون و تو فضا و جو اش قرار گرفته باشیم تبدیل به انگیزه و نیازمون میشه و اعتماد به نفسش را به دست میاریم که تو مسیر حرکت کنیم و به دست بیاریم هرچی که ببینیم برامون قابل باور میشه و اگر ببینیم که آدم های مثل خودمون تونستم به اون دست پیدا کنن به غرورم بر میخوره و تبدیل به انگیزه اصلی تو زندگی میشه و همه فکرو ذکرم میشه رسیدن به این خواسته تنها راه موجود برای اینکه این اتفاق دوباره بیفته اینکه آدم هایی که داریم باهاش معاشرت می کنیم رو انتخاب کنیم و کسانی را انتخاب کنیم که موفق ترند و می‌خواهیم توی مسیر آنها را به عنوان مسیر زندگی خودمون انتخاب می خواهیم بکنیم و این میشه رمز موفقیت یعنی :از راه چشم و از راه گوش و بیشتر چشم که بتونیم از نزدیک ببینیم که یکی دیگه داره به مسیر موفقیت قدم میزاره و به نتیجه رسیده نهم مهرماه سال ۹۸

تجربه ی ارزشمند من و افشین

امشب درون غزل های من بخواب

با خیس ترین گونه ی دنیا چه‌کنم؟

میشه ,مسیر ,ببینیم ,کنیم ,خودمون ,راه ,میشه و ,ببینیم که ,که ببینیم ,را به ,انتخاب کنیم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهار نیوز Andres's memory nselodmola Tony's style گروه معماری دانشگاه آزاد چالوس gashtogozar Suzanne's page Keisha's style Batterie Pc Portables Florence's style